רשתות ורדינון ונעמן מתרחבות ופותחות חנויות חדשות, זו לצד זו בקניון רנני ברעננה

לרגל פתיחת החנויות הרשתות יוצאות במבצע אטרקטיבי לחודש בלבד: 1+1 מתנה! על מגוון פריטים בחנויות. תוקף המבצע– 1-31.5.14

 

שתי חנויות חדשות לרשתות נעמן וורדינון בקניון רננים. צילום: שירה הוקמן. יח"צ

שתי חנויות חדשות לרשתות נעמן וורדינון בקניון רננים. צילום: שירה הוקמן. יח"צ

רשת נעמן המובילה את עולם הבישול והאירוח, שבבעלותה 53 חנויות בפריסה ארצית, מגיעה גם לרעננה ופותחת חנות חדשה לצדה של רשת 'ורדינון' המתמחה בשיווק מצעים וטקסטיל, ובבעלותה 48 חנויות בפריסה ארצית. הרשתות מאחדות כוחות ומציגות את מיטב החידושים ומוצרי האיכות בתחום הטקסטיל וכלי המטבח לבית.

רשת נעמן שמה לה למטרה להוביל את עולם הפתרונות לבישול, אפייה והגשה ומציגה מגוון רחב של מוצרים ורמות מחיר אשר אמורים לתת מענה למגוון רב של קהלים במחירים הוגנים. ברשת ניתן למצוא מחלקות של סירים ומחבתות, אפייה, סכינים מקצועיות, גאדג'טים וסכו"ם, מערכות הגשה ואוכל ממגוון חומרים ועיצובים.

רשת ורדינון הינה בין המובילות בענף האופנה לבית, מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל הקהלים; מגוון מצעים אשר חלקם הגדול מיוצר בישראל ובעיצוב בלעדי, מגבות, כריות שינה, שמיכות וכיסויי מיטה מסוגים שונים, טקסטיל למטבח ומשלים לבית, כריות נוי ועוד.

קולקציות המוצרים של "ורדינון" זוכות להצלחה רבה ומתחדשות פעמיים בשנה בהשראת האופנה העולמית, תוך דגש על המראה הטוטאלי של עיצוב הבית.

החנויות מעוצבות ומאופיינות בחלוקה למתחמים קטנים המאפשרים תנועה נוחה ללקוחות והנאה ממלאי זמין, משירות, מענה מקצועי, איכותי ומקיף בתחום כלי מטבח והלבשת הבית. במתחמי החנויות מוצגות קולקציות עדכניות, ייחודיות ובלעדיות לרשתות כאשר בחלל המרכזי מונחות הקולקציות החדשות ביותר או בהתאם לחגים ועונות בתצוגה.

החנויות החדשות משתרעות על פני 80 מ"ר (כל חנות), וממוקמות בקניון רננים ברעננה (רח' המלאכה 2). בעיצובן ושדרוגן הושקעו כמיליון ₪.

"הרעיון לשלב מותגים מובילים יחד ע"י הצבתם זה לצד זה, וחלוקת השטח לחללים על פי קטגוריות מאפשר ללקוחות לבחור, לעצב ולשדרג בעצמם את הבית", מוסר איתי שטורך, מנהל הנכסים בנעמן גרופ. "מבחירת המצעים, הסיר הנכון, ועד הפרטים הקטנים לשדרוג ויצירת אווירה, באמצעות אביזרי נוי ועוד".

לרגל פתיחת החנויות הרשתות יוצאות במבצע אטרקטיבי לחודש בלבד:
1+1 מתנה! על מגוון פריטים בחנויות. תוקף המבצע– 1-31.5.14