רמלה על מפת הקניות: קבוצת עזריאלי משקיעה 370 מיליון בהקמת קניון ראשון בעיר

מתוכנן שבקניון יפעלו רשתות כמו אמריקן איגל ודה צ'ילדרנס פלייס, ייתכן גם H&M ופול אנד בר

עזריאלי, מגדלים

קבוצת עזריאלי משקיעה 370 מיליון בהקמת קניון ראשון ברמלה

עכשיו גם ברמלה יהיה קניון. הרי מדובר בעיר מתפתחת ופורחת, שרק באחת משכונותיה החדשות צפויות להיבנות 5,000 דירות חדשות. בשנים האחרונות יצאו לפועל כמה פרויקטים בתחום החינוך, התרבות והפנאי; נפתחו בתי וספר וגני ילדים חדשים; הוקמו גנים ציבוריים ירוקים עם מתקני משחקים והצללה, מתקני כושר; שודרגו שבילים להולכי רגל ורוכבי אופניים. כל מה שהיה חסר זה קניון.

את הכפפה הרימה קבוצת עזריאלי שהודיעה השבוע כי תשקיע 370 מיליון שקל בהקמת הקניון הראשון בעיר רמלה. הוא ישתרע על שטח של 22 אלף מ"ר על פני 2 קומות מסחריות לאורך שדרת דוד רזיאל ושמשון הגיבור.

לשאלה האם הקבוצה אינה חוששת מנפילה נוספת (הקניונים החדשים של הקבוצה בעכו ובקריית אתא סובלים מהפסדים) ומעובדה שישראל מוצפת כיום בשטחים מסחריים שמחיריהם רק יורדים, השיב מנכ"ל קניוני עזריאלי, ארנון תורן, כי מדובר במקרה מיוחד. לוד זה מקרה נדיר של עיר גדולה שלא פועל בה עדיין קניון. זאת בניגוד לאזור מפרץ חיפה, באר שבע ואשדוד, שעמוסים בשטחי מסחר"

"לא ייתכן שבעיר לא יהיה קניון, לאור כך שחיים בה 75 אלף תושבים והיא עוברת תהליך של התחדשות עירונית" הוסיף תורן. "תנופת הבנייה האדירה הפכה את רמלה למוקד משיכה מבוקש בקרב זוגת צעירים ומשפרי דיור. הם זקוקים למרכז מסחרי גדול העירם.

מתוכנן שבקניון יפעלו רשתות כמו אמריקן איגל ודה צ'ילדרנס פלייס, ייתכן גם H&M ופול אנד בר.