מטבחים: כל השלבים בדרך לרכישת מטבח

תכנון מטבחים זהו השלב החשוב ביותר בדרך לרכישת המטבח לביתכם. יש לתכנן היטב את הארונות ואת אזור המשולש והכי חשוב להחליט איזה סוג של מטבח רוצים

מטבחים - מטבחי Victory Land

מטבחים – מטבחי Victory Land

מטבחים – תכנון ראשוני בחברת מטבחים
תכנון ראשוני של המטבח צריך להיעשות בשלב מוקדם מאוד של הבנייה או השיפוץ. בבית או דירה חדשים רצוי להתחיל בתכנון המטבח כחלק מתכניות העבודה לבניית הבית ובטרם הגשת התכניות לאישור הבנייה. בבית או דירה לשיפוץ יש להתחיל תכנון מייד עם קבלת ההחלטה לשפץ, אחרי החלוקה הבסיסית לאזורים ציבוריים ( סלון, מטבח ) ופרטיים (חדרי שינה ) במבנה. תכנון המטבח עשוי להשפיע על תכנון הבית כולו.

אניס מטבחים

אניס מטבחים

מטבחים – תכנון ארונות מטבח
תכנון ארונות המטבח מתחיל בפגישה ראשונה עם מעצב/ת מטבחים. פגישה מסוג זה עשויה להמשך כ-שעתיים ולכן רצוי לקבוע אותה מראש ולפנות את הזמן הנחוץ. לפגישת עם המעצב/ת יש להביא שרטוט כל שהוא של חלל החדר בו מתכננים למקם את המטבח. כמו כן רצוי לעשות מעט "שעורי בית" ולערוך רשימה של העדפות אישיות. אופן הבישול, מספר ה"טבחים" במטבח, אורח החיים והאירוח, מספר הנפשות בבית וגילן, מטבח כשר או לא וכן הלאה. במידה ונתוני הכלים החשמליים כבר בידיכם, רצוי להביא נתונים אלו לפגישה.

הטיפ הטוב ביותר שניתן ללקוח הוא להכין שעורי בית לפני שהוא מגיע לפגישה. מה הכוונה? מאחר וכל מטבח מותאם לצרכי המשפחה ,ככול שהלקוח יגדיר את צרכיו טוב יותר כך גם ההתאמה המקצועית תעשה יותר מושלמת.

גפן מטבחים

גפן מטבחים

מטבחים – תכנון סופי
תכנון סופי – והחלטה מי יעצב ויבנה את המטבח יש לסגור לפני אספקת תוכניות חשמל, אינסטלציה וגז לקבלן. חשוב לזכור שההחלטה מי יבצע את המטבח צריכה להתקבל זמן רב לפני אספקתו, כיוון שחשוב מאוד שאותו ספק יבצע תוכניות חשמל, אינסטלציה וגז.

תוכניות אספקה – יש לוודא כי הספק היחיד של תוכניות האספקה הינו ספק מטבחים וכי תוכניות אלו יתקבלו מספר ימים לאחר סגירת תכנית המטבח. יש לקחת בחשבון זמן אספקה של כשלושה חודשים וזמן תכנון (בדיקת שוק וכו') של כחודש.

מדידה – מדידה סופית מתבצעת על ידי איש מקצוע המוסמך לכך מטעם חברת המטבחים, כשלושה חודשים לפני אספקת המטבח לאחר שהושלמו עבודות הריצוף והטיח).

גמר תכנון – לאחר המדידה, מזמינים את הלקוח לחברת מטבחים לאשר את השינויים שנוצרו בעקבות המדידה (אם נוצרו).

מוצרי חשמל – יש לתאם את התקנת וחיבורי מכשירי החשמל לאחר התקנת שיש.
סיום ההתקנה וגימורים – כיווני דלתות, חיבורי מסדים, חזיתות למדיחים וכו'.

תתחדשו!!

יד מטבחים

יד מטבחים

תדמית מטבחים

תדמית מטבחים