לקראת חודשי הקיץ החמים, אלוני מציעה: עד 65% חיסכון בצריכת מים בחדר הרחצה!

"הדגש כיום הוא על עיצובים, המבוססים על התחשבות בסביבה ופיתוח טכנולוגיות חדשות המצמצמות צריכה של מים ואנרגיה. אנו רואים את המגמה הזו ההולכת וגדלה בכל רחבי העולם, בד בבד עם התחזקות המודעות הסביבתית"

אלוני, כיורים, אסלות

אלוני-כיור משולב עם אסלה בעיצוב חדשני של חברת רוקה .שימוש במים ממוחזרים. חוסך מים ומקום. יח"צ

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק מותגים מובילים בתחום הריצוף, החיפוי והכלים הסנטרים, מציעה קולקציה עשירה וחדשנית של כלים סניטריים ואביזרים נלווים לחדר הרחצה. הבשורה הגדולה: עד 65% חיסכון בצריכת מים בחדרי הרחצה! בשורה משמעותית במצוקת המים בישראל.

לדברי אלי בן יצחק מנהל רכש כלים סניטריים בחברת אלוני: "הדגש כיום הוא על עיצובים, המבוססים על התחשבות בסביבה ופיתוח טכנולוגיות חדשות המצמצמות צריכה של מים ואנרגיה. אנו רואים את המגמה הזו ההולכת וגדלה בכל רחבי העולם, בד בבד עם התחזקות המודעות הסביבתית."

אלוני, אסלות

אלוני- אסלות החוסכות 30% מים של חברת נרו 2,699 ש"ח

בין החידושים:
אסלות חסכוניות – אסלה וכיור במוצר אחד- אחת הבשורות האחרונות והחדישות ביותר היא שירותי ה- W+W של חברת ROCA – קונספט חדשני וראשון מסוגו בעולם, המאחד שני מרכיבים חיוניים בכל חדר אמבטיה- האסלה והכיור- למוצר אחד.

הרעיון הוא שם נרדף לחיסכון במים ואופטימיזציה של החלל, וזאת מבלי לוותר על העיצוב. המערכת מסננת את המים מהכיור, כך שניתן לעשות בהם שימוש חוזר בשירותים, ובאותה נשימה מציעה חסכון במקום בחדר האמבטיה ונראות חדשה שלו.

אסלה חסכונית של המותג Nero – אחד הפרמטרים המרכזיים עליו הושם דגש בקולקציית 2014 של המותג Nero, הוא החשיבה על החסכון במים בחדר האמבטיה, תוך שילוב של אסתטיקה ופונקציונאליות. בחברת Nero פיתחו טכנולוגיה היוצרת אופטימיזציה לצריכת המים בהדחה בשירותים. הטכנולוגיה גורמת לצמצום משמעותי, משימוש של 6 ליטר בהדחה, לכ- 3.5 ליטר בכל שימוש, המהווה חיסכון של מעל 30%! בצריכת המים בהשוואה לאסלות רגילות.

ברזים חסכוניים- ברזים של חברת Guglielmi הכוללים מערכת קליק-קלאק חכמה המאפשרת לחסוך במים במידה והמשתמש רוצה בכך. בברז יש מעצור המונע יציאה של עד 50% מזרימת המים, ורק כאשר מפעיל המשתמש לחץ מתון, נפתח מעצור המאפשר זרימה של 100%. בצורה זו השימוש החכם במים נתון בידי המשתמש בברז, ומאפשר חיסכון של ממש.

בנוסף, ברזים אלקטרוניים ומעורבים של חברת ROCA, שהשימוש בהם מאפשר חיסכון של בין 20% ל- 50% בצריכת מים וכן, מנגנוני הגבלת זרם, המאפשרים חסכון במים של עד 65%. כמו כן חסכון באנרגיה באמצעות מנגנון חדשני הנמצא בדודים.

טווח מחירים:
ברזים חסכוניים: החל מ-3500 ש"ח
אסלות חסכוניות : החל מ- 2899 ש"ח

אלוני, ברזים

אלוני- ברזים חוסכים מים של חברת גוליאלמי החל מ החל מ-3,500 ש"ח