כפר יונה: דירת 4 חדרים חדשה בקומה גבוהה – 1.319 מיליון שקל

לא כולם יושבים על הגדר: למרות שהרוכשים ממתינים בימים אלה להוראות המע"מ החדשות של שר האוצר, בפרויקט החדש של קבוצת יצחקי נמכרו בחודשיים האחרונים 13 דירות חדשות

פרויקט צמרות השרון, קבוצת יצחקי, כפר יונה

פרויקט צמרות השרון, קבוצת יצחקי, כפר יונה

על אף ההחלטות שהתקבלו באחרונה בקבינט הדיור, ביניהן החלטה על מתן פטור מתשלום המע"מ לרוכשי דירה ראשונה חדשה, לא כל רוכשי הדירות יושבים על הגדר ומחכים שההחלטות ייכנסו לתוקף. קבוצת יצחקי מכרה בחודשיים האחרונים 13 דירות בפרויקט צמרות השרון, שמקימה החברה בכפר יונה. בין הדירות שנמכרו: דירה בת 4 חדרים, בשטח של 105 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 20 מ"ר, בקומה ה- 7 מתוך 14 קומות, במחיר של 1,319,000 שקל; דירה בת 5 חדרים, בשטח של 122 מ"ר, עם 20 מ"ר מרפסת, בקומה ה- 8 מתוך 14 קומות, במחיר של 1,419,000 שקל.

לדברי רוני טננבאום, סמנכ"לית השיווק של קבוצת יצחקי, "כפר יונה הוא יישוב בצמיחה מואצת, שמושך אליו ביקושים, בעיקר מצד משפחות צעירות מאזור השרון והמרכז. המחיר האטרקטיבי והגישה הנוחה למרכז הארץ הופכות את כפר יונה ליישוב מבוקש שנהנה מעליית מחירים. השכונה החדשה בצפון כפר יונה תיבנה בסמוך לכביש 57 שמחבר באופן נוח ומהיר את השכונה לכבישים ראשיים, כמו כביש 6 וכביש 4".

פרויקט צמרות השרון כולל שני שלבים: שלב א', הכולל 152 דירות חדשות ב- 4 בניינים בני 9 קומות כל אחד, אשר אוכלס זה מכבר וכעת נבנה השלב השני, הכולל 116 יח"ד ב- 2 בניינים בני 14 קומות כל אחד. מהחברה נמסר כי כ- 65% מהדירות המשווקות כעת בשלב השני כבר נמכרו. מחיר דירת 4 חדרים בקומה גבוהה הינו החל מ- 1,319,000 מיליון שקל.

פרויקט צמרות השרון מוקם בסמוך לפארק ירוק רחב ידיים ובאווירה כפרית. בשכונה נבנים בימים אלה גני ילדים, בית ספר, מרכז מסחרי וכל השירותים הקהילתיים שיצטרכו תושבי השכונה. הפרויקט מוקם במרכז השכונה ויכלול, בין היתר, חדר ג'ימבורי לילדי הבניין, לובי מפואר וחניות תת-קרקעיות ועיליות.