הרצליה: 7 קבוצות נגשו למכרז של 215 דירות להשכרה

הערכות אומרות כי דירות להשכרה בפרויקט זה שיושכרו לטווח של עד 10 שנים, יוצעו לשוכרים ב- 3,600 שקל בחודש

דירות להשכרה, דירות חדשות, בנייה

פרויקט של דירות להשכרה בהרצליה

המכרז הראשון מסוגות לבניית 215 דירות להשכרה בהרצליה נסגר. את מועמדותן הגישו 7 קבוצות : שיכון ובינוי נדל"ן בשיתוף עם הראל; אביב מכרז גליל ים; א.א רובינשטיין נכסי נדלן; מבנה תדהר, תדהר וכלכלית ירושלים; גיא ודורון לוי, אפריקה ישראל נכסים ואפריקה ישראל מגורים; גמלא מיליניום השקעות, מנורה מבטחים מנורה נכסים והשקעות ואלקטרה השקעות.

בסופו של דבר במכרז זכתה חברת אפריקה ישראל לאחר שתשלם עבור הקרקע וזכויות בנייה – 75 מיליון שקל. המחיר משקף סכום של 349 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור.

מדובר על פרויקט דירות להשכרה לטווח ארוך. השוכרים אשר יעמדו בקריטריונים יוכלו לשכור את הדירות ל- 5 שנים עם אופציה ל- 5 שנים נוספות. המחירים של 54 דירות להשכרה מתוך 215 המתוכננות, יהיו מפוקחים וצמודים למדד המחירים לצרכן בלבד לתקופה של 3-5 שנים. בתום תקופה זו המחירים יעלו ב- 1%.

הערכות אומרות כי דירות להשכרה בפרויקט זה יוצעו לשוכרים ב- 3,600 שקל בחודש .

למרבה שמחתם של הצעירים, פרויקט דירות להשכרה זה הוא לא היחידי בישראל. בפרויקטים דומים ברמת השרון ובחיפה מתנהלים בימים אלה מכרזים לכמה עשרות דירות להשכרה. הם עתידיים להיסגר בעוד כשבועיים. כמו כן, בחודשים הקרובים יפרסם משרד האוצר עוד מכרזים בהם 390 דירות להשכרה במתחם הגדנ"ע בתל אביב ו-1,200 יחידות במתחם הרופאים בתל השומר.