דירות למכירה בחדרה: 5 חד' חדשה בפרויקט אקווה ויו נמכרה ב- 1.755 מיליון שקל

דירת 5 חדרים בשטח 123 מ"ר עם מרפסת בשטח 18 מ"ר ומחסן צמוד לדירה מוצעת למכירה במחיר של החל ב-1.425 מיליון שקל

 

פרויקט אקווה view בעין הים, חדרה, קרדיט - איבולב מדיה

פרויקט אקווה view בעין הים, חדרה, קרדיט – איבולב מדיה

 

למרות האטה בשוק הנדל"ן לקראת אישור החוק שיעניק פטור ממע"מ לרוכשי דירות חדשות עד 1.6 מיליון שקל, החברות אפי קפיטל ועמרם מכרו 36 דירות חדשות בפרויקט אקווה ויו במערב חדרה.

כפי שמדווחת החברה, במסגרת מבצע פריסייל בפרויקט אקווה view בשכונת עין הים במערב חדרה, הם הציעו 36 דירות למכירה אשר נמכרו כולן בהיקף המוערך בכ- 60 מיליון שקל. היתר הבנייה לפרויקט כבר התקבל ועבודות הבנייה החלו.

בין הדירות שנמכרו: דירת 5 חדרים, בשטח של 123 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 14 מ"ר, בקומה ה- 7, במחיר של 1,755,000 ₪. דירת 5 חדרים, בשטח של 123 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 14 מ"ר, בקומה ה- 14, במחיר של 1,860,000 ₪.

הפרויקט יכלול צמד מגדלים תאומים, בני 16 קומות ו – 65 דירות חדשות בכל אחד עם תמהיל דירות מגוון הכולל דירות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. דירה 4 חדרים בשטח 106 מ"ר עם מרפסת בשטח 14 מ"ר ומחסן צמוד לדירה מוצעת למכירה במחיר של החל ב- 1.29 מיליון שקל. דירת 5 חדרים בשטח 123 מ"ר עם מרפסת בשטח 18 מ"ר ומחסן צמוד לדירה מוצעת למכירה במחיר של החל ב-1.425 מיליון שקל. מהחברות נמסר, כי באחרונה התקבל היתר בנייה לצמד המגדלים וכי עבודות הבנייה כבר החלו.

לדברי ערן ברק, סמנכ"ל השיווק של חברת עמרם אברהם: "על אף ההאטה המורגשת בכל ענף הנדל"ן בחודש האחרון, הצלחנו למכור למעלה מ- 30 דירות בתוך תקופה קצרה. אני מעריך שהסיבה נעוצה בכך שקהל היעד של פרויקט אקווה view מורכב בעיקר ממשפרי ומצמצמי דיור, אשר לא צפויים להיות מושפעים מהחלטות הממשלה בנושא הטבת המע"מ ברכישת דירה ראשונה".

המפרט היוקרתי של אקווה view כולל מזגן מיני מרכזי, ריצוף גרניט פורצלן 80/80 בכל הדירה, מטבחים משודרגים, פאנל שליטה לחסכון בחשמל ועוד. כמו כן, יוקמו שטחי פיתוח וגינון רחבים. התכנון האדריכלי בוצע ע"י משרד האדריכלים לאה רובננקו ועל עיצוב הפנים של הבניינים והדירות הופקד מעצב הפנים דניאל חסון. כל מגדל יכלול מתחם ספא וכושר, הכולל חדר כושר מאובזר, סאונה רטובה ויבשה, לאונג' דיירים יוקרתי ועוד.

ברק מציין כי "במסגרת ה"אבולוציה" שהשכונה עוברת, כמו במקומות אחרים, לאחר שהזוגות הצעירים כבר זיהו את הפוטנציאל של השכונה ורכשו דירות בפרויקט בשלבים המוקדמים שלו, כעת אנו נמצאים בעיצומו של השלב הבא, שבו יש ביקוש הולך וגובר למגורים בשכונה מצד משפרי ומצמצמי דיור. צמד מגדלי אקווה view תוכנן במיוחד עבורם – כאלה שכבר מחפשים דירות יוקרתיות, עם מפרט טכני משודרג, עם מרפסות גדולות, נוף פתוח לים ועוד".