דירות להשכרה ברמת השרון: חברת אביב ושות' זכתה במכרז ל- 246 דירות

תמורת 45 מיליון שקל החברה רכשה קרקע וזכויות בנייה ל- 246 דירות להשכרה לטווח ארוך. 61 דירות להשכרה יצעו להשכרה במחירים מפוקחים

 

דורון אביב ודפנה הרלב, מבעלי השליטה בקבוצת אביב. יח"צ

דורון אביב ודפנה הרלב, מבעלי השליטה בקבוצת אביב. יח"צ

 

שבוע ימים אחרי שנסגר מכרז לבניית 215 דירות להשכרה בהרצליה לטווח ארוך וחלקן במחיר מסובסד, סגר משרד האוצר גם את המכרז השני – ברמת השרון. צעדים אלו, שללא ספק לא מוכרים בנוף הנדל"ני בישראל, נועדו לפתור את מצוקת הדיור במסגרת מאמציו של שר האוצר, יאיר לפיד.

למכרז של דירות להשכרה ברמת השרון הגישו את מועמדותן 4 חברים: אפריקה ישראל (הזוכה במכרז הקודם על דירות להשכרה בהרצליה), שיכון ובינוי נדל"ן, גיא ודורון לוי בע"מ וחברת הנדל"ן אביב ושות' מכרזים 2014. הזוכה היא

תמורת 45 מיליון שקל החברה רכשה קרקע וזכויות בנייה ל- 246 דירות להשכרה לטווח ארוך. 61 דירות להשכרה יצעו להשכרה במחירים מפוקחים . דירה ממוצעת תושכר ב- 3,600 שקל בחודש. כמו כן, מחיריהן של כל הדירות בפרויקט יהיו צמודים למדד המחירים לצרכן בלבד לתקופה של 5-3 שנים. בתום תקופה זו הם יעלו ב- 1% בלבד לשנה.

עבודות הבנייה בפרויקט מתוכננות להתחיל בתוך שנה כאשר מועד האכלוס נקבע לעוד שלוש שנים.

בחודשים הקרובים נשמע על עוד כמה פרויקטים נפלאים כאלה בתחום דירות להשכרה. בקנה המכרז ל- 390 דירות להשכרה במתחם הגדנ"ע בתל אביב ומכרז ל- 1,200 דירות להשכרה במתחם הרופאים בתל השומר ברמת גן.