גינדי החזקות מכרה קומת משרדים בפרויקט גינדי שרונה תל אביב ב- 40 מיליון שקל

"המרחב הייחודיי שמעל שרונה מרקט, בלב האזור הצומח והנחשק ביותר שקיים היום בתל אביב, יוצר חיבור טבעי ומתבקש לקונספט החדשני שמביאה WeWork ליזמים ולחברות צעירות בתל אביב"

פרויקט גינדי שרונה, תל אביב, גינדי החזקות

פרויקט גינדי שרונה, תל אביב, גינדי החזקות

גינדי החזקות הודיעה היום (ב') על מכירת קומת משרדים בשטח של כ-3700 מ"ר בפרויקט שרונה בתל אביב, בתמורה לסכום של 40 מיליון שקל. ההסכם נחתם מול שותפות של האחים נקש, קבוצת פוגל וחברת WeWork העולמית.

בפרויקט שרונה של גינדי החזקות, שתי קומות משרדים בשטח כולל של כ- 7,000 מ"ר ברוטו הממוקמות מעל מתחם "שרונה מרקט" של גינדי. בשלב זה נמכרה הקומה העליונה מתוך השתיים, במחיר המשקף עלות של 10,800 ₪ למ"ר. אכלוס המשרדים צפוי בסוף 2014, בסמוך לאכלוס הדירות בפרויקט המגורים – שרונה תל אביב.

בקומה יוקמו משרדים בקונספט חדשני ואיכותי של חברת WeWork העולמית. WeWork היא חברה אמריקאית בת ארבע שנים הצומחת בארה"ב בקצב מטאורי, המציעה ליזמים, עצמאיים, סטארט-אפים, ולחברות צעירות שטחי עבודה בבנייני משרדים, עם מעטפת של שירותים נלווים. הייחוד של WeWork נוצר בסביבת העבודה הייחודית שנבנית בקרב קהילת החברים, כאשר בין היזמים והחברות הצעירות נוצרים קשרי עבודה והפריה הדדית. WeWork פועלת כיום ב- 17 אתרים הממוקמים בשש ערים מרכזיות בארה"ב, וכעת, עם פתיחת המשרדים בפרויקט שרונה, תחל לפעול לראשונה גם בישראל מעל שרונה בסוף שנת 2014.

עו"ד שרון מומן, מנכ"ל פרויקט שרונה, מסר: "המרחב הייחודיי שמעל שרונה מרקט, בלב האזור הצומח והנחשק ביותר שקיים היום בתל אביב, יוצר חיבור טבעי ומתבקש לקונספט החדשני שמביאה WeWork ליזמים ולחברות צעירות בתל אביב", והוסיף: "אנו מתחילים בימים אלו בשיווק קומת המשרדים השנייה, ואני בטוח כי חברות רבות ימצאו בסביבה העסקית, בחוויה הקולינרית ובמרחב האורבני המושקע, גורמי משיכה אטרקטיביים".

פרויקט שרונה של גינדי החזקות כולל 324 דירות יוקרה, 7,000 מ"ר משרדים וכ-8,700 מ"ר מסחר בשרונה מרקט שעתיד להיפתח בסוף קיץ 2014, וכן חניון ציבורי עם למעלה מ- 400 מקומות חניה.

במו"מ בין הצדדים ייצגו את חברת גינדי החזקות עו"ד עופר זוזובסקי ועו"ד עודד נבון ממשרד ראב"ד מגריזו בנקל ושות'. המתווך בעסקה הינו מר אלי גואטה ממשרד אמפייר נכסים.